golem hlinař
golem hlinař

Děkujeme za váš zájem o naše služby.

Kdo už s námi zažil pořádnou hlínu

Také využijte služeb Hlinařů a žijte v krásném domě.

"

Nadstandardní jednání, bezproblémová komunikace a snaha vždy vyjít vstříc i nad rámec dohodnutých prací.

— Jan Novotný
golem placeholder

Výborná spolupráce, dobré ceny, citlivý přístup k estetice historických staveb.

— Tomáš Jelínek

Od prvního kontaktu neuvěřitelné. byla jsem jako ve snu. Řemeslníci budoucnosti. vše co si od řemeslníků přeji bylo tam. Práce dokonalá, za cenou si stáli a dodrželi, termín splnili i na humor zbyl čas. Lehkost, pružnost, dokonalost. zanechali po sobě krásnou stopu nejen v práci. kudy chodím, tudy chválim. Jsou naděje a krásná budoucnost. konečně!

— Věra Bátrová

Jsem šťastný, že jsem na kluky narazil. Vytvořili nám úžasný prostor k bydlení přesně dle mých představ (a že to se mnou neměli jednoduché) - vždy našli řešení na všechny mé zběsilé požadavky. Byla radost pozorovat je při práci a vidět jak je práce baví. Je to profesionální tým s velkou znalostí a zkušenostmi v oblasti, ve které působí. Profesionálně odvedená práce, skvělá domluva a perfektní výsledek. Mohu jenom doporučit a těším se na další budoucí spolupráci.

— Jan Herodek
Petra S. chválí Hlinaře

Jsme spokojení, protože s realizační partou fungovala velmi dobře komunikace, byli spolehliví, platilo na čem jsme se domluvili, když bylo potřeba, dokázali i sami operativně jednat s památkáři.
Práci provedli v dobré řemeslné kvalitě.

— Petra S.
golem placeholder

Práci odvedli profesionálně, rychle a v přátelské atmosféře. Za mne mohu jen doporučit! Hlína i po letech vypadá parádně a hlavně plní svoji pozitivno akumulační funkci. Zatím jsem neměl co opravovat a i drolivost , které jsem se tak bál se nevyskytla.. Přeji hodně spokojených zákazníků ...alespoň tak, jak spoikojení jsme byli my.:-)

— Tomáš Š.
Jan K. chválí Hlinaře

Spolupráce byla perfektní, protože kluci skvěle zvládli atypické zadání přírodní izolované fasády na starém domě. Také si hravě poradili s nerovnostmi a napojením na ostatní konstrukce.

Perfektně potom zvládli i instalaci a omítnutí záklopů v podkroví.

— Jan K.
Renata S. chválí Hlinaře

S realizačním týmem jsme byli spokojeni, protože je to parta skvělých lidí, kteří dělají poctivé řemeslo, nezaleknou se individuálních řešení
a svou práci dělají s láskou.

— Renata S.
Marek B. chválí Hlinaře

S realizačním partou jsme byli s manželkou velmi spokojeni, protože její práce byla hodně kvalitní. Navíc vždy platily vzájemné dohody a skvělá komunikace.

Líbila se nám také schopnost vyhovět našim neotřelým požadavkům.

— Marek B.
Vlastimil K. chválí Hlinaře

S realizací jsem byl velmi spokojen, protože nejen, že mi vždy vyšli vstříc všechny mé vrtochy byly uspokojeny, práce byla po všech stránkách perfektní, ale ještě navíc co se domluvilo skutečně platilo. V dnešní době poměrně vzácné.

— Vlastimil K.
Alena P. chválí Hlinaře

Kluky jsem si najala k realizaci marockého štuku v koupelně a kuchyni. S jejich prací jsem byla velice spokojená. Pracovali v nadstandardním pracovním tempu a s nebývalou pečlivostí. Dále jsem velice ocenila, s jakou tolerancí a klidem příjmali mou osobní přítomnost na stavbě a potřebu do věcí zasahovat, ptát se a průběžně během realizace měnit. Myslím, že jiní řemeslníci by mě za to hned první den "vyobcovali" z vlastního domu nebo při nejmenším poslali "někam".

— Alena P.
golem placeholder

Jsou to profesionálové, s jakými jsem se dosud nesetkal, a že jsem jich za několik desítek let viděl.

— František Š.
Amálka T. chválí Hlinaře

Skvělá domluva, individuální přístup, přátelská nálada, skvělý výsledek :-)

— Amálka T.
Vendula L. chválí Hlinaře

Poctiví řemeslníci ještě existují :-)

— Vendula L.
Vinařství Robek chválí Hlinaře

Pečlivá práce,
vstřícné jednání

— Vinařství Robek Blatnice

Chcete být mezi našimi spokojenými klienty? Napište nám

Neváhejte se ptát. Rádi odpovíme ohledně všeho, co souvisí s naší společností nebo službami.
Budeme se snažit odpovědět vám co nejdříve.

Jsme k dispozici

Pole s hvězdičkou (*) jsou povinná.